MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 14367205
nr 1436 7205
Stolar
3 st, björk
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:13:59
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr